Potrzebni wolontariusze do pomocy w zbiórce żywności

Serdecznie zapraszamy wolontariuszy do pomocy w przeprowadzeniu przedświątecznej zbiórki żywności organizowanej przez Caritas Diecezji Kieleckiej pod hasłem Tak. Pomagam! Zbiórka odbędzie się w dniach 03-04 grudnia 2021 roku (w piątek w godz. 14-20, w sobotę w godz. 9-18) w ponad 60-ciu sklepach samoobsługowych w następujących miejscowościach naszego regionu: Kielce, Jędrzejów,  Busko-Zdrój, Gnojno, Ruda Strawczyńska, Chmielnik, Kazimierza Wielka, Miechów, Słomniki, Proszowice.

Zachęcamy, by włączyć się w akcję poprzez dyżur w wybranym sklepie. Potrzebni młodsi i starsi wolontariusze do pomocy naszym zespołom szkolnym i parafialnym, którzy już zadeklarowali pomoc.

Zebrana żywność jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia trafi do rodzin wielodzietnych, jak również do osób samotnych, chorych i bezdomnych.

Szczegóły i ustalenia: p. Renata Kaczmarczyk kom. 784597557– koordynator zbiórki.