Serce dla Hospicjum – akcja pomocy chorym

Zapraszamy do zaangażowania się w pomoc dla Hospicjum Caritas im. Św. Matki Teresy z Kalkuty w Kielcach. Przypominamy, że hospicjum jest placówką, gdzie pacjent przebywa bezpłatnie. Oprócz dofinansowania NFZ do stałego funkcjonowania potrzebne są inne środki, które Caritas pozyskuje przede wszystkim z dobrowolnych darowizn.

Z okazji Światowego Dnia Chorego (11 lutego) oraz Św. Walentego (14 lutego) proponujemy zorganizowanie akcji SERCE DLA HOSPICJUM.

Krok po kroku:

– Zaplanuj akcję w swoim środowisku: szkoła, parafia, miejsce pracy, grono znajomych itp.

– Ustal akcję z osobami decydującymi/odpowiedzialnymi

– Zgłoś do Diecezjalnego Centrum Wolontariatu w Kielcach po metki, celofan, tasiemkę i puszkę

– Rozprowadź je jako cegiełki na rzecz Hospicjum w Kielcach w okolicach dat 11 lutego (Dzień Chorego) i 14 lutego (Dzień Zakochanych)

– Przekaż do DCW zebrane pieniądze i miej radość dawania!

Kontakt odnośnie akcji: , tel. 664 031 039