Szalików coraz więcej!

wpis w: Parafialne Zespoły Caritas | 0

Minął miesiąc od ogłoszenia naszej akcji „Szalik z dobroci”. Coraz więcej osób zgłasza chęć dołączenia się do tego kreatywnego dzieła miłosierdzia.

Dzięki promocji na facebooku i zaangażowaniu mediów regionalnych i ogólnopolskich szaliki dla osób bezdomnych i samotnych z Kielc powstają w całym kraju.

W naszą akcję włączyli się już:

Dom Dziennego Pobytu w Cieszanowie, Stowarzyszenie Centrum Młodzieży Arka w Radomiu, Środowiskowy Dom Samopomocy Caritas w Kielcach, Środowiskowy Dom Samopomocy dla Osób Niepełnosprawnych Intelektualnie w Kielcach, Szkoła Podstawowa w Drugni, Stowarzyszenie Przyjaciół Brzezin i Podwola, Parafialny Zespół Caritas przy par. św. Józefa Robotnika w Kielcach, Szkoła Podstawowa nr 39 w Kielcach, Szkoła Podstawowa w Borkowie, wolontariusze DCW Kielce oraz osoby indywidualne z Gdańska, Mińska Mazowieckiego, Libiąża, Zamościa, Brukseli itd.

Zachęcamy do chwalenia się swoim postępem w pracach na facebooku dodając #szalikzdobroci